Obavijest o ekskurziji

Autor: Gordan Lovrić, 19. 4. 2012.

Shodno naputku Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa o organizaciji školskih ekskurzija, dogovoren je odlazak na ekskurziju sedmih i četvrtih razreda.

• Učenici 7.a, 7.d i 7.e razreda uz pratnju razrednica I. Buće, M. Peko i I. Brajković putuju u Slavoniju. Ekskurzija će trajati 4 dana s polaskom 1. svibnja 2012. godine.
  • Učenici 7.b i 7.c sa svojim razrednicama E. Goreta i S. Kuzmanić putuju u Hrvatsko zagorje. Ekskurzija će trajati pet dana s polaskom 5. svibnja 2012. godine.
  • Učenici 4.a i 4.b razreda zajedno s učiteljicama M. Perčić i A. Kadić putuju u Istru (Rovinj).
  • Učenici 4.c i 4.d razreda uz pratnju učiteljica M. Vujnić i M. Zovak posjetit će Krk, Plitvice, Pulu, Brijune, Rijeku i Ogulin.

Vrijeme putovanja četvrtaša je od 8. do 11. svibnja 2012. godine.

Svim učenicima kao i učiteljima želimo sretan put te ugodan boravak!