GlagoMatika

Autor: Ivan Grbavac, 19. 5. 2022.

12.5.2022. održano je natjecanje iz GlagoMatike na kojem su sudjelovala 222 učenika iz cijele Hrvatske, a od toga petero učenika naše škole: Lana Strikić (5.b), Toma Šitum (5.b), Marija Vučak (5.b), Natali Jakešević (6.a) i Vjekoslav Perišić (8.a). Ponosni smo što su prva dva mjesta na natjecanju osvojile naše učenice – pobjednica je natjecanja naša Marija Vučak iz 5.b razreda, a drugo mjesto osvojila je naša Natali Jakešević iz 6.a razreda. Od srca im čestitamo te se nadamo da će nastaviti razvijati zanimanje za ulogu glagoljice i glagoljaštva u stvaranju hrvatskog identiteta.

Fotografije s učenika koji su sudjelovali na natjecanju možete vidjeti u prilogu ove objave.

Priloženi dokumenti:
MicrosoftTeams-image_(5).png (368.87 KB)