OBILJEŽEN TJEDAN PSIHOLOGIJE

Autor: Mia Grbavac, 25. 2. 2019.

Tjedan psihologije, koji se tradicionalno obilježava svake godine u Hrvatskoj, obilježen je i u našoj školi nizom aktivnosti za učenike.

Psihologinja Mia Grbavac održala je radionicu učenicima sedmog razreda na temu "Budi svoj, zajedno s drugima" u kojoj je govorila o toleranciji, međusobnim odnosima i poštovanju.

Učenici 4.e razreda sudjelovali su u Tjednu psihologije izradom plakata na temu vršnjačkog nasilja. Pod vodstvom psihologinje i učiteljice Željane Krželj izradili su Listu protiv nasilja koja je ujedno i uvod u obilježavanje Dana ružičastih majica (27.02.2019.godine).

Lista protiv nasilja:

1.  Govori lijepo o drugima