NAŠI UČENICI NAJBOLJI U DRŽAVI U JUDU

Autor: Ivan Grbavac, 25. 1. 2024.

Ove godine se po prvi puta u povijesti u Hrvatskoj održalo državno prvenstvo u JUDU za učenike osnovnih škola. Učenici naše škole osvojili su sjajno prvo mjesto u kategoriji "Mješoviti tim" te su se na taj način upisali zlatnim slovima u povjest osnovnoškolskog sporta i u ovoj kategoriji. Iskrene čestitke svim natjecateljima, a posebno našim učenicima i njihovom voditelju, profesoru Enesu Buljanu na zasluženoj pobjedi. Našoj momčadi je po dolasku kućama upriličen i doček kakvoga se ne bi postidjeli ni mnogi profesionalni sportaši, a novi pehar s ponosom će biti izložen u prostorima naše škole.

Pobjednička ekipa:
Niko Vrdoljak
Viktorija Puljiz
Josiph Frane Guerts
Ruža Željković
Ante Šegvić
Klara Puljiz
Stipana Gačić

Voditelj: Enes Buljan, prof.

Bravo ekipa, ponosni smo na vas!