OBAVIJEST ZA UČENIKE GORNJE PODSTRANE

Autor: Ivan Grbavac, 23. 1. 2024.

Zbog radova u ulici Don Petra Cara biti će zatvoren sav promet od kućnog broja 18 i 35 do kućnog broja 22. Očekivano trajanje radova je deset dana, odnosno od 24. siječnja (srijeda) do 2. veljače (petak) 2024. godine.

Općina Podstrana u suradnji s DVD i JVP Podstrana, organizirati će prijevoz učenika od Gornje Podstrane  do mjesta izvođenja radova u oba smjera, dok će ih u drugom dijelu (od mjesta izvođenja radova do magistrale) preuzimati školski autobus.

Plan odvoza je prema slijedećem rasporedu od  zvonika u Gornjoj Podstrani, za jutarnju smjenu prvi odvoz je u 7:05 sati dok je drugi odvoz u 7:55 sati. Prvi  odvoz za poslijepodnevnu smjenu je  13:45  sati dok je drugi odvoz u 14:10 sati.

Povratak kućama je po ustaljenom rasporedu.