MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE IZ EMOCIONALNE PISMENOSTI

Autor: Mia Grbavac, 23. 11. 2023.

Osnovna škola Strožanac već šestu godinu zaredom sudjeluje u projektu Pretežno vedro u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo SDŽ koji ima za cilj unaprjeđenje mentalnog zdravlja mladih.
Prošle školske godine učenici naše škole, pod mentorstvom psihologinje Mije Grbavac, bili su pobjednici na međuškolskom natjecanju iz emocionalne pismenosti u kojem su sudjelovale 24 škole Splitsko-dalmatinske županije i time smo dobili čast, ove školske godine, organizirati ovo hvale vrijedno natjecanje u našoj školi.

NATJECANJE ĆE SE ODRŽATI U PETAK, 24.11.2023. U 9.30 SATI U PROSTORIJAMA OSNOVNE ŠKOLE STROŽANAC.

Učenici koji ne sudjeluju u organizaciji i provedbi natjecanja taj dan neće imati nastavu.